p. Lina

Nuoširdžiausias AČIŪ Kristinai Domeikienei ir kitoms specialistėms už pagalbą, empatiją ir supratimą. Didžiausios JUMS sėkmės savo be galo prasmingame darbe 🙂

(2024-05-22)


p. Dovilė

Norime padėkoti Jūsų įstaigos logopedei Žigintai Fultinavičienei už nuoširdžią ir profesionalią pagalbą atliekant mūsų sūnaus vertinimą. Dėkojame už padrąsinimą, sklandų informacijos pateikimą, pozityvumą ir kvalifikuotą darbą. Sėkmės darbuose!

(2024-03-15)


p. Rita

Nuoširdžiai dėkoju VPPT direktorei Aurelijai už konstruktyvų bendradarbiavimą. Kai kreipiamės į Jus, jaučiame, kad padedate iš širdies: įsiklausote į problemą, geranoriškai padedate, netgi pati atvažiuojate į mokyklą ir teikiate pagalbą. Nebijome kreiptis, nes jaučiame, kad mes Jums iš tiesų rūpime. Stiprybės Jums, Aurelija!

(2023-12-24)


p. Iveta

Dekoju specialistems Bangai Zalienei ir Odetai Labanauskienei uz pozityvu, rupestinga ir malonu bendravima tiek su vaiku, tiek su tevais!

(2023-07-22)


p. Emilija

Su vaikučiu lankėmės pas logopedę Kristiną Domeikienę. Tema nauja ir netikėta, vaikas mažas, daug nežinomųjų. Bet labai džiaugiuosi, kad patekome pas Kristiną, nes ji itin švelni, puikiai bendrauja du vaikučiu, atsakė į visus klausimus ir ramiai išdėstė, išssiklausinėjo pati. Išėjau žymiai aiškesne galva, kas toliau.
Labai ačiū, Jums, Kristina!

(2023-06-22)


 

Pirmą kartą lankėmės PPT. Įtampos buvo nemažai (dėl išgirstų atsiliepimų, vaiko vertinimo ir kt.).
Tačiau teko susipažinti su nuostabia logopede Kristina Domeikiene. Visos baimės dingo.
Gavome labai profesionalią konsultaciją, įžvalgas, rekomendacijas. Tądien sutikome šiltą, pozityvų žmogų, kuriam rūpi vaiko ir tėvų gerovė.
Labai džiaugiuosi, kad susipažinome būtent su Kristina.
Ačiū!

(2023-06-21)


p. Jurgita

Labai nedrąsu buvo pirmą kartą ateiti į PPT, bet labai pasisekė, kad pakliuvome pas nuostabią specialistę ir labai šiltą žmogų – logopedę Kristiną Domeikienę 🙂 Nuo pirmų žodžių jaučiau nuoširdų rūpestį mūsų bėdomis, ji ir išklausė, ir patarė, ir psichologiškai palaikė. Taip gera, kad yra pasaulyje tokių žmonių kaip Jūs, Kristina Domeikiene, ir gera, kad sunkioje situacijoje pavyko būtent Jus sutikti 🙂 Ačiū už šilumą, nuoširdumą ir profesionalumą 🙂 Dievo laiminimo Jums🙏

(2022-10-27)


p. Jurgita

Nepaprastai dėkoju visiems specialistams, su kuriais teko susidurti šioje įstaigoje. Esu vaiko, kuriam nustatyta diskalkulija, mama. Tai aukšto lygio įstaiga. Ačiū ačiū ačiū

(2022-10-08)


p. Inga

Dėkoju Romai Vidai Pivorienei, Kristinai Domeikienei, Zitai Vaškelienei, Indrei Pjarskaitei, Jūratei Gliebienei ir Almai Bidvienei kurios skyrė laiko mano sūnums 4 m. ir 11 m. ir aiškiai išdėstė jų ne tik sutrikimus, bet ir stipriasias puses. Namuose nuslūgo įtampa ir mums patiems lengviau suprasti vaikų pasaulius. Išsamios išvados mokytojams padėjo suprasti sūnų ir parinkti jam užduotis. Darželyje išvadų dėka skyrė logopedą ir spec. pedagogą.
Dėkoju!!!!

(2022-10-06)


p. Elena

Širdinga padėka logopedei Kristinai Domeikienei už nuoširdų darbą, supratimą, rūpestį, šilumą ir tikrą atsidavimą savo profesijai! Nežiūrint į atostogų laikotarpį, labai greitai ir kokybiškai buvo atliktas vaiko kalbos ir kalbėjimo vertinimas bei paruošti visi reikalingi dokumentai.
Iš visos širdies linkime sveikatos ir didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame, bet labai prasmingame, o tokiems, kaip mes – gyvybiškai svarbiame darbe! Produktyvių ir sėkmingų Jums naujų prasidėjusių mokslo metų!

(2022-09-20)


p. Mindaugas

Laba diena,
dėkojame specialiajai pedagogei Ramunei Civinskienei, logopedei Linai Narkevičienei ir psichologei Ievai Matulionienei už begalinį profesionalumą, žmogišką šilumą ir nuoširdų rūpestį.

(2022-09-19)


p. Virginija

Noriu išreikšti didelia padėka Demčenko Irenai,
Labai gera specialiste, ir labai empatiškas žmogus. Esu labai dekinga šiai specialistei. Nes visada atsižvelgdavo i mano vaiko poreikius renkantis laika, patardavo, ir nukreipdavo kur reikia. Reta tokiu žmonių-specialistu kurie taip butų atsidave savo darbui, ir nuoširdžiai norėtų padeti. Sakau didelis Aciu

(2022-08-05)


p. Eglė

Specialistai tikrai profesionalai, nuramina, suteikia išsamia informacija, konsultacijas. Vaikas su jais jautėsi puikiai, ramiai. Diagnozė pateikta aiškiai, suprantamai. Tikrai džiaugiuosi kad kreipėmės ir gavom profesionalia pagalba.

(2022-08-03)


p. Aurelija

Jūsų išduotų dokumentų mokykla nesupranta ir nėra vaikui taikomos jokios palengvinimo priemonės. Praktiškai dokumentus priestatau dėl spec pedagogės didesnio atlyginimo ir tiek. Labai apmaudu kad tokie dalykai vyksta pas jus. Mergaitė mokinasi pilaitės gimnazijoje dokumentuose nurodyta kad būtent iš matematikos neigiamo pažymio negalima rašyti. Ir turi būti leistina naudotis skaičiuotuvu. Bet mokykloje buvo pasakyta kad jokių palengvinimo priemonių jūsų dokumentuose nenurodyta. Tai nelabai suprantu kam jūs išduodate tokius dokumentus kurių nesupranta nei mokykla nei spec pedagogai. Tiek trimestre iš matematikos išvestas neigiamas pažymys tiek jokių palengvinimo priemonių.

(2022-06-21)


p. Asta

Pedagoginėje psichologinėje tarnyboje teko lankytis ne vienus metus, su abiem vaikais. Norėčiau išreikšti padėką šios tarnybos specialistams: logopedei Kristinai Domeikienei (ypatingai), psichologei Gintarei Šabūnienei ir specialiajai pedagogei Rimai Virketienei. Apsilankymų metu visada jautėme žmogišką šilumą, rūpestį, dėmesį, padrąsinimą.
Specialistėms linkiu sėkmės jų nelengvam, bet prasmingam darbe.

(2022-06-01)


Vilniaus lopšelis-darželis „Žuvėdra“

Nuoširdžiai ačiū Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos logopedei Tadeušei Beleninik už atliktą vaikų kalbos ir kalbėjimo vertinimą, už nuoširdų dėmesį ir bendradarbiavimą.
Didžiausios sėkmės darbuose.

(2021-09-13)


Liepos mama

Dėkojame Kristinai Domeikienei, kuri savo pareigas atlieka kruopščiai ir atsakingai, bendraudama yra ypatingai nuoširdi bei atidi.

(2021-08-24)


p. Asta 

labai norėjau dar kartą padėkoti Jūsų vadovei, kuri vakar tiesiog priėjo koridoriuje ir neprašyta, be jokio išankstinio susitarimo, pastebėjusi, kad turiu klausimų, skyrė savo brangaus laiko į juos atsakyti. Puikiai suprantu, koks svarbus Jūsų darbas ir kokie užimti ir išvarginti nuotolinio darbo yra specialistai. Tėvai taip pat. Todėl atsakymai į Jums galbūt pasirodysiančius mažus nereikšmingus klausimus, mums, tėvams, kurie savo vaikams norime suteikti viską, kas geriausia, gali būti aukso vertės. Atsakėte, paaiškinote, nuraminote. Norėjau dar kartą padėkoti ir pabrėžti, kad Jūsų žmogiškas gestas tikrai neliko nepastebėtas, labai tai vertinu ir tariu nuoširdų ačiū Jums asmeniškai ir visai Jūsų tarnybai.

Didžiausios sėkmės rodant mums ir mūsų vaikams kelią tobulėjimo link.

Gražios vasaros Jums ir Jūsų kolektyvui!

(2021-07-02)


p. Irma

Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus PPT specialistėms: Jolantai Šabliauskienei, Daivai Mikelėnaitei-Laukienei, Jūratei Gliebienei.
Malonus ir šiltas bendravimas su vaiku, drąsinimas ir patarimai tėvams. Jaučiamas ypatingas dėmesys situacijai, vaiko individualumui, palaikymas. Ačiū Jums!

(2021-07-19)


p. Lina

Labai ačiū už operatyvią pagalbą susikalbant su vaiko darželiu. Sūnus turi raidos sutrikimą, bet BU darželį jis tikrai gali lankyti visą dieną. Ypač dėkinga Kristinai Domeikienei ir jos kolegėms. Kristina suorganizavo su manimi nuotolinį susitikimą, išklausė, operatyviai susisiekė su darželiu ir suderino tolimesnius žingsnius. Ir viskas buvo padaryta vos per kelias dienas! Tikrai nesitikėjau tokio PPT specialistų įsiklausymo ir greitos reakcijos. Tikiuosi, kad su Jūsų pagalba tam tikri dalykai išsispęs ir galėsiu vaiką vesti į darželį ir nesijausti kalta. Širdingai Jums AČIŪ! 🙂

(2021-06-17)


Vilniaus lopšelis-darželis „Sveikuolis“

Dėkojame mūsų įstaigos kuratorei Tadeušai Beleninik už pagalbą, patarimus ir konsultacijas dirbant su ypatingais vaikais bei paramą organizuojant įtraukųjį ugdymą. Esame dėkingi už geranorišką bendradarbiavimą ir naudingus pasiūlymus.
Džiaugiamės, kad T. Beleninik yra tas žmogus, kuris visada suteiks ne tik profesionalią pagalbą, bet ir psichologinį palaikymą.

(2021-06-02)


Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos bendruomenė

Vilniaus savivaldybės Grigiškių “Šviesos” gimnazijos bendruomenės vardu dėkoju tarnybos direktorei Romai Vidai Pivorienei už operatyviai suteiktą pagalbą gimnazijos bendruomenei, už nuoširdų dėmesį ir bendradarbiavimą, už žmogišką ryšį ir šilumą, kuria dalinatės.
Jūsų dėka mes visada jaučiamės tvirčiau sudėtingose situacijose.

Grigiškių “Šviesos” gimnazijos bendruomenės vardu,

Direktorė Asta Turskienė

(2021-02-22)


p. Jolanta

Nuoširdžiai ačiū Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos specialiajai pedagogei Astai Kisielienei už paskaitą mūsų bendruomenei: „Darbas su (SUP) mokiniais, kurie turi rašymo, skaitymo, matematikos, dėmesio sutrikimus‘‘.
Ačiū už gerosios patirties sklaidą, pastebėjimus, rekomendacijas, už atsakytus klausimus, už požiūrio stiprinimą, už profesionalumą.
Ačiū už bendradarbiavimą.
Būkime sveiki.

(2021-02-15)


p. Renata

Dėkojame VPPT specialistams už pravestus mokymus (2020 m. spalio-lapkričio mėn.) Vilniaus Medeinos pradinės mokyklos, Vilniaus „Aušros“ mokyklos darželio mokytojų padėjėjams, kurių metu mokymų dalyviai įgijo pedagoginių-psichologinių žinių, būtinų teikiant pagalbą specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams; plėtojo kompetencijas, reikalingas tenkinant mokinių specialiuosius ugdymosi poreikius, teikiant pagalbą ugdymo procese, bendraujant ir bendradarbiaujant; atliko praktines užduotis.

(2021-02-09)


p. Greta

Kreipėmės į VPPT, norėdami įvertinti vaiko emocinį pasirengimą eiti į priešmokyklinę grupę darželyje. Mus konsultavo Ieva Matulionienė. Po metų vėl kreipėmės į ją dėl vaiko pasirengimo įvertinimo mokyklai. Esu labai patenkinta psichologės pagalba: labai jautriai kalbasi su vaiku, iškart sugebėjo užmegsti ryšį ir vaikas atsipalaidavęs galėjo ir atsakyti klausimus, ir atlikti užduotis. Sulaukėme tikrai taiklių įžvalgų, nuoširdžių patarimų, kas mums, tėvams, tikrai padeda apsispręsti. Kartais tėvams turint vienokių ar kitokių nuojautų dėl savo vaiko ar net esant priėmus sprendimą, labai pravartu išgirsti profesionalo iš šalies nuomonę ir vertinimą. Ieva Matulionienė tikrai įsigilino į situaciją ir tokią profesionalią pagalbą suteikė. Labai rekomenduoju.

(2021-02-07)


p. Dainius

NORIU IŠREIKŠTI VIEŠĄ PADĖKA psichologei ir pedagogei VILMAI VOIŠNIENEI, dėl jos ypač profesionaliai atliekamo darbo.
Aš asmeniškai su ja susipažinau, kai ji Vilniaus m. PPT tyrė mano sūnų ir paskui dėl vaiko sveikatos sutrikimų konsultavo tėvus.
Dažnai gyvenime susiduriame su psichologais, pedagogais, bet prisimename ne visus. Atmintyje išlieka tie, kurių laiku suteikta pagalba ir ištarta specialisto rekomendacija padeda išsaugoti mums brangiausią turtą – mūsų vaikų sveikatą.
Vilma Voišnienė – psichologijos specialistų bei pacientų tarpe gerai žinoma kaip straipsnių žiniasklaidoje autorė, pedagogė, nenuilstanti švietėja, lektorė, dėstytoja universitetuose, aukštosiose ir vidurinėse mokyklose, pedagogų kursuose, nuolatinė konferencijų pranešėja.
Vilma Voišnienė yra Lietuvos psichologų sąjungos narė, Europos sertifikuota psichologė Lietuvoje – žymi klinikinės ir sveikatos, edukacinės psichologijos specialistė.
Ji – iš tų profesionalų, kurie visą gyvenimą skiria savo profesiniam pašaukimui, specialybei, tyliam ir atkakliam darbui bei stengimuisi dėl kitų žmonių (ypač dėl vaikų) sveikatos, gerovės.
Reikšdamas didžiulę padėką, šiuo REKOMENDUOJU psichologę ir pedagogę Vilmą Voišnienę visiems tėveliams, šeimoms.

(2021-01-30)


p. Elena

Norėčiau padėkoti logopedei Jūratei Gliebienei už labai vertingus, profesionalius patarimus ir nuoširdžią pagalbą analizuojant konkretų kalbos vystymosi sutrikimo atvejį.

(2021-01-30)


Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos bendruomenė

Gerbiama VPPT bendruomene,
štai ir baigiasi dar vieneri metai. Jie visiems buvo neeiliniai, kupini iššūkių ir naujovių. Pasak vienos Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos mokinio mamos „Visgi, jie buvo neeiliniai ne tik todėl, kad pirmą kartą gyvenime vyko nuotoliniu būdu, bet ir todėl, kad leido mums, tėvams, savo kailiu patirti, ką reiškia darbas su mūsų vaikais ir įvertinti mokytojo profesiją“.
Mokyklos bendruomenės vardu noriu nuoširdžiai padėkoti už profesionalią pagalbą karantino dienomis (ypač pavasarį). Jūsų operatyvi reakcija ir sistemingai ruošiama informacija mokiniams, jų tėvams, mokytojams ir švietimo pagalbos specialistams buvo didžiulė atspirtis visai mūsų bendruomenei. Jūs eilinį kartą įrodėte, kad Jums – viskas įveikiama. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

(2020-12-28)


p. Dangira

Siunčiu širdingą padėką psichologei Jolantai Šabliauskienei už įsimintinus, įdomius, ir svarbiausia naudingus bendravimo su vaikais tobulinimo mokymus. Išliko giliai mintyse bei veiksmuose. Pateiktas išties galingas, tvirtas pagrindas, kuriuo belieka tik naudotis, nepamiršti ir džiaugtis. Ačiū labai, kad pakvietėte, jaučiuosi emociškai turtingesnė ir stipresnė. Karščiausi linkėjimai ir iki malonių susitikimų! Iš širdies į širdį!

(2020-12-08)


p. Silva

Gerbiamieji, noriu padėkoti Mokytojai Jolantai Šabliauskienei už mokymus. Teko klausytis pačių įvairiausių panašaus pobūdžio paskaitų, mokymų ir t.t., bet tokio lygio – NIEKADA. Puikus pajautimas, rastas tinkamas žodis, savalaikis patarimas. P. Jolanta yra šios tarnybos ambasadorė, nes per ją “susipažinau” su Jūsų įstaiga iš pačios geriausios – didžiuokitės turėdami tokią darbuotoją savo gretose. Labai gailu, kad baigėsi sustikimai. Gerbiama Jolanta, spaudžiu Jūsų mažą rankelę ir stipriai Jus apkabinu.

(2020-11-27)


p. Giedrė

Nuoširdus dėkui psichologei Linai Narkevičienei už pravestus mokymus “Logopedo, pedagogų ir tėvų bendradarbiavimo strategija – galimybės ir patirtys”, ačiū už šiltą bendravimą, gerą nuotaiką ir konstruktyvius pasiūlymus, kaip pagerinti logopedo ir kitų ugdymo proceso dalyvių bendradarbiavimą, padidinti logopedinės pagalbos prieinamumą ikimokyklinėse įstaigose. Džiaugiuosi, kad galėjau pasidalinti savo patirtimi su šauniomis kolegėmis, išgirsti jų pasiūlymus, įžvalgas, prisidėti prie realių pokyčių iniciavimo, siekiant spręsti iškylančius logopedinio darbo organizavimo sunkumus, didinant tėvų įsitraukimą į vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimus taisymo procesą.
Didžiausios sėkmės darbuose ir nekantriai lauksiu kitų susitikimų!

(2020-09-25)


p. Laima

ačiū, kad profesionaliai dirbate ir dalinatės įvairiais patarimais. Mes iš Jūsų mokomės nuotoliniu būdu.. Likite sveiki ir palaiminti!

(2020-04-22)


p. Jolita

Turbūt neoficialiai, bet Vilniaus PPT tapo profesionalios informacijos teikėja, stebime ir naudojame jūsų teikiama informaciją 🙂 ŠAUNUOLIAI, PAGARBA DIDŽIAUSIA 🙂

(2020-03-26)


p. Kristina

labai ačiū už aktualią ir naudingą medžiagą, kurią taip operatyviai parengėte ir dalinatės su visais. Sėkmės Jūsų darbuose.

(2020-03-26)


p. Viktorija

Norėčiau tarti didelį AČIŪ Jūsų centro darbuotojai Linai Narkevičienei už organizuotus mokymus tėveliams “Pagalba vaikui, patiriančiam skaitymo, rašymo sunkumus”, kurie buvo labai naudingi. Ačiū už Jos rūpestį mūsų vaikais, kurie susiduria su šiais sunkumais. Ačiū už Jos nuoširdumą, profesionalumą ir meilę savo darbui. Neįsivaizduoju, kas geriau galėtų atlikti savo darbą, nei LINA NARKEVIČIENĖ.
Tikiuosi, kad šie užsiėmimai ateityje bus kartojami.

(2019-12-05)


p. Renata

Noriu padėkoti už galimybę sudalyvauti Mokymuose tėvams “Pagalba vaikui, patiriančiam skaitymo, rašymo sunkumų”. Lektorė suteikė puikių žinių bei praktinių patarimų, o svarbiausia – motyvacijos nenuleisti rankų.

Labai džiugina Jūsų tarnybos iniciatyva pamokyti tėvus, nes, deja, neturint specialių žinių dažnai viskas daroma eksperimento būdu ir nebūtinai gerai. Labai gerai, kad Lietuvoje yra institucija, kuris ne tik teikia pagalbą tėvams ir mokytojams, bet ir leidžia susipažinti su pasaulyje naudojamomis priemonėmis ir naujovėmis, kurios nors kiek gali palengvinti ar pritaikyti mokymosi procesą. Galite būti puikus pavyzdys kitoms institucijoms dėl iniciatyvumo ir neformalaus požiūrio.

Didelis DĖKUI Lektorei Narkevičienei ir taip išmintingai į mokymus mane nukreipusiai Jūsų darbuotojai Sturlienei.

(2019-12-05)


p. Liudmila 

Noriu padėkoti logopedei Linai Narkevičienei už puikius mokymus. Labai geri pastebėjimai ir patarimai. Tikrai pritaikysiu savo gyvenime. Problemų išgvildenimas ir gilinimasis į mūsų „bėdas“. Ačiū.

(2019-12-05)


Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą